Menu Content/Inhalt
TriloByte Home
Centrum pro jakost a spolehlivost výroby Tisk E-mail
< Předch.
cqr.gifNOVÉ VÝZKUMNÉ PRACOVIŠTĚ
založeno 2006
Centrum bylo založeno 1.3.2006 na základě předloženého projektu a získání podpory na jeho   řešení z prostředků MŠMT ČR (projekt výzkumu a vývoje č. 1M06047). Podpora MŠMT je poskytnuta na období let 2006 - 2009. Centrum sdružuje celkem osm pracovišť ze čtyř technických univerzit, jednoho z ústavů Akademie věd ČR a dvou soukromých firem.
Cílem Centra je vývoj metod pro zlepšování jakosti, diagnostiku a zvyšování spolehlivosti výroby, výrobků a technologických postupů zejména se zřetelem na jejich aplikaci a rozvoj komplexních analytických metod, vedoucích ke zvyšování konkurenceschopnosti podniků.
Centrum pro jakost a spolehlivost sdružuje přední výzkumná pracoviště zaměřená na danou problematiku. Tím je zajištěna výhodná možnost přímé spolupráce těchto pracovišť a jejich úzký kontakt s příjemci výsledků výzkumu s cílem zefektivnění a účelného sdružení kapacit při řešení společné problematiky. Centrum umožňuje vzájemnou koordinaci a komplementaritu výzkumu v oblasti problematiky zlepšování jakosti, diagnostiky a spolehlivosti ve výrobě s aplikacemi především v oblasti výrobních postupů, vlastní produkce, dopravy a služeb. 
Více informací naleznete ZDE

 

Aktualizováno ( Pondělí, 18 srpna 2008 )
 
< Předch.

Přihlášení

Konference, Kurzy

Zobrazit vše

E-Shop

Odborná literatura Sborníky Software
Obsah objednávky
Vaše objednávka neobsahuje žádné položky

Anketa

O jaké kurzy a texty byste měli zájem?
powered by www.trilobyte.cz